Skinhead Reggae Párty  -  7.5.2011
Klub Gekon, Pardubice, vstup dobrovolný


Na akci podobného druhu jsem byl poprvé a strašně jsem se těšil. Možná ostuda, ale spíše smůla, protože na DJ a after-skapárty se nedostanu, bo na „sedmičku“ mezi študáky nechodím :-D a pokud vím, tak jinde než v Prase to moc nefrčí. O to více jsem byl rád, že mám tu možnost se této akce zúčastnit. Měl jsem asi nějakou dobrou konstelaci, bo mi průvodčí dala 10 kč slevu. Joska byl nachřapaný moribundem jako vždy, když má se mnou někam jet. Ale s pěti vrstvama pod harringtonem nakonec vyráží a ve vlaku mě napadá ze zálohy. Byl to v kupé samý túrista, bo se zrouna šla Babička. Půl ro(c)ku jsem nikde nebyl, takže jsem si mohl vyhodit z kopýtka. Beru botky, businessky (flekáče), kšandičky a Trojan trikot a bundu s nášivkou nejlepší skinhead/soulové kapely The Inciters a vyrážím v teplém květnovém odpoledni na vlak. V 18.35 jsme v Pardubkách a díky mapám na seznamu jsme trefili až před klubík. Joska říkal, že tam budeme s Peťou H. 3 nejstarší kmeti a měl pravdu :-) Ve finále to ale byla pěkně vypečená akce a já jsem spokojený nad míru. Pár rad a poznatků – pořád se mi někdo sral do fotek, někdo mi lezl do záběru. Byl jsem naštvaný, ale zase jsem mohl takové lidi upozornit, že by si občas mohli vyčistit uši. Protože na těch fotkách se potvrdilo, že by jim tam mohly růst brambory :-D 

Sedli jsme na bar, dali Medlešické kvasnicové nefiltrované (ale za 26 vočí!) což je jak za Plzeň, čéče) a po dvou škopkách došlo, tak jsme museli kalit Géčko 12° asi za 24,- což je taky otrokovina. Já su tady zvyklý na pivko za 12 nebo za 14!  Rozdal jsem mezi lid nějaké létáky, oslavenci jsem dal CD a začalo se pouštět ze systému. Nejprve to na reggae párty fakt nevypadalo, bo hrál samý Evil Kunda(kt), Business a Ejected a Oppressed. Lidičky v trikách a mikinách RozpoR měli očividně radost :-) DJs dělali 4 lidi – 2 pouštěli ska a reggae a 2 oi!punk. Zaslechl jsem Redskins – Lean on me a následně i kousek Keep on keepin on a než jsem se dostal na parket, tak byl konec. Pak jsem jako debil celou noc běhal od DJ k DJ a prosil jsem o zahrání Redskinů ještě jednou. Posílal jsem za nimi i různé lidi, s každým jsem individuálně mluvil a pořád nic. Tohle bylo fakt debilní! Nevím, kde je problém zahrát jednu písničku!!! Prý ta před tím byla jen taková provokace. Hm, docela trapný dělal si šoufky z kapely, která na tuto párty patří jako žádná jiná, když razili punk/soulovou dráhu! Nakonec kolem jedné hodiny zazněla IT CAN BE DONE a s Terkou nám patřil parket (prý jsem výborný tanečník :-D No, a já byl spokojený a cítil se jako král parketu :-)

Pak zahráli ještě Heart full of pride od Perkele, která zvedla ze židlí většinu lidií. Vyrazili jsme do ulic hledat něco k nakousnutí. Nakonec jsme skončili v nějakém non-stopu, kde jsme si dali hambáčka za 23 a zazdili jsme se Malibu panákama. Přišel tam i nějaký punker se svou paní – cikánkou. A jelikož měli dobrý hudební vkus a dobrou hudbou z jukeboxu nám zpříjemnili pobyt v té knajpě (pouštěli Landu a nějaký metálek ;-), tak jsem se neubránil a pozval je na drinky. Kolo se otočilo a já už byl společensky velmi unavený. Joska nám vzal do zaječích, tak jsme šli na nádr. Asi ho vzala ta „drátěnka“, kterou do sebe exnul na báru v tom nonstopáči – dvojka celá octu a rumu! 

Bohudík seděl ve vlaku a dělal, že tam není, ale Kubajz ho vystopoval. Vlakem už asi dlouho nikam nepojedu!!!

Jak je totiž možný, že nám na zastávce nešly otevřít dveře??? Hodilo nás to XX kilometrů od stanice, na které jsme chtěli vystoupit, takže místo Jaroměře jsme skončili někde v prdeli – ve Dvoře!! Takže lístek za kilo jsem si mohl akorát tak strčit do per...e (perkele)! Takže Joska si to pak mašíroval dalším vlakem zpátky a dal si procházku ranním Josefovem (v bílých tkaničkách a s holou hlavou se mu tam muselo páčit) a já jsem byl nucený volat bráškovi, bo jinak bych pošel! Takže cestu dom jsem strávil částečně autem. Celkově jsem nespal nějakých 28 hodin a až na ten debilní vlak to bylo fajn! Vše nejlepší Kubo a měj se Fokarlo ! :-)
Ten nesvéprávný chlapík na fotce byl těžce v pohodě a je snad jedinej, kdo tančil skutečně celou noc :-DDD

Stárnu, pomalu to přestávám dávat...skíííínhead spirit of 69, skins of 69 will never die, túdudúdu ;-)