Nevím, možná mi někdo neuvěří, ale peprnější, masitější, grázlovitější a uřvanější konzík jsem nikdy nezažil, ačkoliv jsem jich už hafo zžil :o) Tahle akce neměla CHYBU od samého začátku, kdy jsme koupili s Hooliganem flašu vodky a já byl pověřen, abych odlil trochu koly z flašky, aby se to dalo namíchat. Tak já liju, liju kolu do kanálu, haranti na mě civí a já se divím proč se diví. Pak narovnám flašu, a ejhle…:o) zbyla tam sotva čtvrtka! No nic, uděláme colavodmix a jedem na Pardubice. Jenže než dorazíme tak brácha stihne nakopnout dohlavy cestujícího (omylem, jako vždy :o)! Tak jdem na točený za 25, tudíž si berem i půllitr, uf, haha. Pak už doráží Peťa z Proi!ektu s Milanem a Twistrem, kteří ve vlaku hojně kuželkují a taktéž se opíráme do holčiny, která ačkoliv vzezřením Cikánka se nám vytahuje s mikinou Hammerskin Nation. V Prase přibíráme brněnského zpozdilce Raduze a Míšu Šlechtice (nebo Žebráka? :o)) Ten má slivovičku a kupodivu i lepidýlko Amundsen!! Vynikající.

Takže než dorážíme na Strahov už z nás mají cestující radost. V orientaci nám pomáhají hlavně mladí, co lehce odhadnou na jaké kapely jdeme. A jelikož má většina z naší rvandy hlad, jdeme do menzy na točený. Pak do druhého klubu, kde potkávám reds Sever a Markétku (příště buď zase blondýnka, nebo tě zase nepoznám! :o)))! Pak už se nějak potácíme do klubu, kde se stěny potí a prohledávají nás. Mám vstup zadara od Enrica-Los Fastidios, takže mažu hned k baru to řádně oslavit a ušetřené prachy prolít. Martinovi dali razidlo na pupek s reakcí „hele chuligán, to tu ještě nebylo, ukaž pupek“ , hehe! Nastupuje A-Brigada, u které si hodně lidí stěžovalo, že nebylo rozumět zpěvu, což je trošku pravda. Ale je to tím, že je to nátěr a ještě nemám jejich CDs. Hodně se opírají o slovo Antifa. Je to ale, myslím, nevtíravé :o)! Pak Proi!ekti (konečně), kteří zpočátku chtěli být instrumentální a místo Pospy měli jiného koně. Kotel začal rudnout a houstnout, samozřejmě já jako uřvanej komouš jsem odzpíval s bráchou hafo pasáží a jedna píseň směřovala s věnováním i Martinovi. Bylo to peklo horoucí! Mimochodem, ještě 3 dny po koncíku jsem dostával SMS typu „ty uřvanej komouši, poškodil jsi mně trvale sluch“ hehe! Pak Los Fastidios, ale to už se nedalo dýchat, ze stropu kapal pot! Ačkoliv jsme byli do půl těla (leckdo z naší rvandy ukazoval svaly, někdo post-zimní sejry a někdo kéry), museli jsme nespočetněkrát vypadnout VEN. Bylo to na infarkt. Chlastat se dalo jen nealko, max.desítka. 12° by tě zabilo! LF zahráli průřez všech nejlepších pecek + songy z „nového“ alba Siempre…, které přijeli už podruhé představit. Co vám budu vykládat, prostě maso! LF nemají nějaký špatný song, takže není co řešit…You´ll never walk alone, Fetter Skinhead, Birro-Oi!-Divertimento, Antifa Hooligan, Cuba Libre (pro Raduze :o)…..Pak odchod na Strahov (Zemřeš!), skandování, nacvičování gymnastických kousků v tramvaji (že, pane Hebek :o)), obdivování Strahovské věže (tohle není Koba Stalinu, hoši :o))), a následně Útulek pub, kde se nás většina sešla.

Pak vlakáč, kde chtěl Peťa zmlátit nějaké crusty, že obtěžovali máničky (jedna mánička šla – jak z Napalm Death, ale ta druhá byla teplá máma) a cesta dom :o) Jako vzornej manžel v pátek odpoledne odjedeš a v sobotu ráno se vrátíš, ne?! :o) S Raduzem jsme přišli na to, že ať jedeme na jakejkoliv koncert, vždycky si cestou domů pějem ty svý songy!!!! :o) Příště chci tu stejnou squadru, pánové :o) A vy, co jste si nechali ujít Proi!ekt trpce litujte, páč jdou na skinheadský důchod do okolí své domoviny:o)!