Pilsner Oi!Quell, StreetMachine, Proi!ekt, Operace Artaban, Brickfield, Začiatok Konca
EL DIABLO, Hradec Králové, 15.3. 2003 140,- Kč

Tak na tenhle koncert se mi vůbec, ale vůbec nechtělo…Jenže to tak bývá docela často, a tak to většinou dopadá právě naopak, že se ta akce poté tuplově vydaří! Musel jsem jet, ač jsem moc nechtěl, protože jsem si tam s pár lidma musel vyřídit určité osobní věci, taky nějaké obchody atp.! Naložili jsme naši skromnou leč v kramflecích silnou posádku, hehe, a vyrazili jsme nach Hradec. To hovádko Raduz mě ujišťoval, že vstup je 90 Kč, takže se mi trošku valily oči z důlků, když jsem začal cálovat…Pivo hnusný jako obvykle, mrtě lidí, plno ožralců a ne moc vlídná atmosféra. Holt je to složitý, na tak malým prostoru vtěsnat tolik lidí z různých částí republiky, mezi nimiž je velká řádka totálně zlitých…

Pak nastávaj konflikty, lidi jsou nasraný a tak podobně! Proto nemám moc El diablo rád…lidi se nechaj lehce vytočit! Pokud vím, tak se tam měla křtít nějaká alba, ale nic takovýho jsem nepostřehl! Jako 1.nastoupili plzenští Oi!quells, který na to, že byli první, zahráli úplně skvěle! Dobrej zvuk, dobrý nasazení…a zpěvák, i když už měl dle pověstí sedět, tak je na podmínce a zpívá :-) Další byli StreetMachine, kteří se snažili rozskákat publikum, ale až do poslední chvíle se zdálo, že marně….Pak už nastoupili neplánovaní Proi!ekti, kteří se pochlubili dvěma nebo třema písněma, který na CD-demu nebyly! Opět jde o prima vály!!! Pak už byl čas pro Operačku, která zahrála i něco od Orlíku, což se nepochybně muselo líbit zdejším hochům z V.L. Poté Brickfield co za mikrofon dosadil docela pěknou blondýnku /nevim, ale možná s tím mužským zpěvem to bylo takový stravitelnější…ale bylo to docela fajn!/ A pak už Začiatok Konca, který odmítali přidávat songy, protože měl kytarista údajně něco s rukou! Zahráli i slovenskou lidovou „Na Královej holi“, která rozezněla sál.
Pak už byl čas vyrazit nach domov, protože v neděli je „Den otce a syna“, haha! Návštěvnost byla dobrá – pražáci, brňáci a ostatní ze všech možných koutů…Samozřejmě i Seveřani! Dobrá akce a i šikovně zvolené kapely, ale to místo bych pro příště určitě změnil /v rámci možností/. Vím, že to stačí na běžný koncert, kam přijede tak cca.50 lidí, ale tohle bylo přehnaný! Ok, ne vždy to jde zařídit líp! Takže se teď chvíli budu léčit z abstinenčního komatu a pak vám dám zase o nějaké akci vědět, ok?!
P.S.: Na podrobnosti o koncertu se hlavně neptejte Raduze…To hovado mělo v uších špunty ;o) !!!