11.5.2003
Neděle, hezký počasí…Jeden by si řek´, že vhodnější doba na výroční koncert neexistuje! A vůbec, když se jedná o 10té výročí Bullshit zinu a 2leté výročí Bulldog shopu! A ono přece! Kámen úrazu byl hozen počtem lidí, kterých tu nemohlo být více než 70-80! Vladimír povídal, že za ten večer prosral tak 70 tisíc Kč. To je docela hustý.

Před koncertem se povídalo, že přijede několik autobusů z Polska a Německa, ale jediní Němci, co tam nakonec byli, byli členové Stomper 98 a zlomek jejich kámošů! No nic!!! Futurum je hodně dobře ozvučenej sál a vypadá taky celkem v poho. Jako první zaútočili CrossCzech, kteří zněli o tisíc procent líp než na té jejich nahrávce ze Sedmy. Je to slušnej Oi!Core složenej ze starejch tváří! Texty okolo skinheads, o bojůvkách, hooligans, pivu a oi!coru .-) Pak už nastal čas pro Incident, kteří tak měli možnost představit něco ze svého nového CD. Klasika!! No, a pak buď napochodovali The Protest a nebo Stomper 98! Pokud vezmeme v úvahu, že to byli Protesti, pak co dodat…Asi že klasika!!! Zahráli 3 nové vály, mezi nimiž ale „3 postavy“ nebyli, takže to byly vály totálně neznámý – moc ohlasu tudíž nesklidili! Stomper 98 jsou takovým typickým německým oi! Rollem, a i když mají saxík, je to ten typ německého oi!e, kterýho má člověk po pár takových stejně znějících kapelách plný brejle! Ale dostal mě obal jejich LP, který se nese v duchu Romper Stomper a má fakt náboj;o) ! Po půlnoci se ohlásili The Templars, kteří udělali průřez svými alby a přidali i pár pecek jako například „Government victim“ nebo „Riot“ či „Violence in our minds“!!! Byl to nášup! Koncertu se s nima za kytarou a místem post-zpěváka u nějakých písní účastnil i jakýsi „bílý muž“ , haha! Ale sehraný byli skvěle!!!

Pak už jsme se jen snažili dojídat zbytky v back-stage…Myslím, že každej si musel zábavu zařídit sám a bylo vidět, že je tam trocha lidí, kteří přijeli ze všech možnejch koutů republiky na vlastní pěst!!! A proto se ptám jak je možný, že všechny ty známý tváře, který jsou jinak všude vidět tady chyběly?????? Jinak Vladimír dorazil i s Jitkou a při paření na The Templars se trochu zranil /nebo byl zraněn ????/! Ok, tak třeba příště čus - SKINHEADS!!!!!!!!