Slovanští, ruští, ne-árijští vyznavači Hitlera ??! Slavic, Russian, non-aryan Hitler´s fanatics ?!

Počítá se nám 3. milénium a píše se rok 2003! Před třinácti lety se rozpadl Východní blok a jeho imperialisticko-byrokratický předák a diktátor Sovětský Svaz. Perestrojka nezabrala a mnoha státům, nevyjímaje Rusko, byly otevřené nové cesty a v omezené míře i možnosti. Tak jako ve všech zemích dychtících po západních vlivech a trendech se i v Rusku začaly vyskytovat odstředivé tendence, mezi které počítejme i skinheads.

V 90tém roce se začali v St. Petersburgu objevovat na ulicích první skins. Byli to tradicionalisté, nezajímali se o politiku a duch nové společnosti jim byl také celkem ukradený. Mísili se mezi ně i různí „vlastenečtí“ poblouznivci, ale veskrze byli všichni tehdejší skins bílí a částečně i na různé stránky Ruska hrdí. Nebylo jich z počátku více než 10. V letech 92-93 se tato scéna začíná rozrůstat, ale to už jsme u bodu zlomu. Řady skinheads doplňují převážně WP a NS blbečci! První jejich kapelou, která začala hrát pro tyto „skins“ byla banda mladíčků, kteří si říkali Russian Ghetto. Později se přejmenovala a na kontě má několik párů kazet a CD nosičů. Není mým zájmem tato hovna nějakým (byť sebemenším) způsobem propagovat, takže zmínkami o jejich nynějším působení končím. Je jisté, že jsou přední kapelou tohoto nechvalně známého ruského „undergroundu“. V 95tém roce má debutní vystoupení i ruská kapela Totenkopf (asi obrovští vlastenci…kill!!). Za zmínku stojí i Shturm, která se ale společně s před ní jmenovanou v roce ´97 rozpadla. Jejich původní nahrávky jsou ale dále zdrojem promotanosti a poblouzněnosti pro mladé lidi hledající cestu ze spárů, pro nás asi těžko představitelného, srabu. Nyní je hlavním střediskem nacistických boneheadů Moskva. Typuje se, že okolo roku ´94 zde bylo tak na 100 boneheads. O 5 let déle to už bylo desetinásobně víc. Řady ruských neonacistů netvoří jen boneheads v uniformách skins, ale také motorkáři a fotbaloví fanoušci. Jen St. Petersburg se vymyká, neboť zde je většina hools levicově nebo aspoň nepoliticky a nerasisticky orientovaných. Zato však klub Spartak má na tribunách více než 70% nácků, Dynamo za ním také o moc nezaostává a hools klubu CSKA pořádají výpravy na „dokopávání černochů a imigrantů“. Dle jejich vlastních slov jsou to „lekce rychlé a účinné“. Je jasné, že ti skuteční skinheads v Rusku přetrvávají, i když to musejí mít neskutečně těžké. Tito opravdoví bojovníci se sdružují v různých uměle vytvořených SHARP sekcích a ti více levicoví zakládají RASH a Redskins posádky. Náckové už se nemůžou tak radovat ze svých euforických malých vítězství a od roku 2000 mají prdele pořádně stáhnuté.

V únoru roku ´00 byl na koncertu skupiny Distemper, která hraje pro punks & opravdové skins nožem zabit Y.T., což byl představitel moskevských Hammer“skins“. Také v St. Petersburgu bylo na koncertech přední ska-punk kapely Spitfire už mnohokrát napadeno a seřezáno několik hákošů, kteří přišli očumovat. V Moskvě se tyto rvačky dějí především ve vyhlášeném „R-clubu“. Pokud vím, tak o ruské boneheady ve světě vůbec nikdo nestojí!! Ze strany svých bílých „bratrů“ jsou brány jako póvl, který chtěl přece nedocenitelný velký Adolf vyhladit a celé Rusko přeorat, aby se pan-Germáni nemuseli strachovat o úrodnou půdu. Tento názor převládá mezi 90% boneheadské světové populace.

Především pak mezi Američany a hákoši ze Západu, kteří žijí ještě v utkvělé představě, že se v Moskvě žije v chatrčích a že tam neznají snad ani mobil nebo síť. A já těm ruským zrádcům tyto předsudky ze strany jejich „kámošů“ přeju! Jejich otcové a dědové, kteří opravdu umírali a bojovali za jejich životy, je doufám přijdou na pokraji smrti těchto pohrobků navštívit. Jak je vidět, tak ruští hákoši opravdu 100 let za opicema určitě jsou - hlavně se svým myšlením. Není nevídaným jevem, že se na ruských tancích nasazených v Čecensku objevují maltézské kříže, svastiky nebo jižanské prapory s keltskými kříži, apartheidy atd.! Jestliže berou Čečence jako podřadné teroristy a svoji udatnost vystavují na odiv skrze tyto emblémy, tak by si měli uvědomit, co právě oni (jako hrdí Slované) znamenali pro Hitlera a jeho elitní jednotky Waffen-SS! Je mi z těch nacistických Rusáků silně na blití. Nevím na co si hrajou, ale svět o ně nestojí a nikdy stát nebude! V nacistickém magazínu Kriegsberichter je posílali do hajzlu a Landser je na kompilačkách fuckoval! Nikdo nepřijímá jejich pozvání, nikdo neodpovídá na jejich dotazy. Kontakty se snaží navazovat např. s litevskými a finskými kapelami, jejichž představitelé snad jejich mentalitu dokáží pochopit (ale vstřebat už asi nikoliv…). Hodně důvěrně jsou napojeni také na srbské neonacistické organizace, ale pokud mě mé historické přehledy nelžou, tak se Srby bylo nakládáno stejně jako s Rusy!!!

Jak jsem řekl, v celém světovém nacistickém podhoubí o sráče z Komsomolu nikdo nestojí a je OSTUDA nebo pouze "hra", že se jim nabídl právě jugoslávský magazín, který se čas od času sere do naší scény! Mimochodem, od těchto bastardů byste měli vidět katalog - zvedne se vám kufr! Ale na druhou stranu je to výborná cesta jak podporovat antifašismus (aspoň ten duchovní). Tento magazín nabídl jedné nejmenované neonacistické bonehead kapele z Moskvy, že s ní udělá rozhovor. Bylo to někdy v roce 1995 a ti ruští blbečci si ještě dnes ve svých médiích vychvalují, jak jim potom začali psát všichni ti chudáčci ze Srbska, Finska, Ukrajiny, Litvy…Jsem zvyklej na hodně, ale s tímhle jsem prostě musel VEN!!!


BE SKINHEAD, BE PROUD OF YOUR ANCESTORS WHO HAVE FOUGHT AND DIED FOR YOUR EXISTING LIFE & YOUR LIBERTY!!!
HAIL ANTIFACSIST GRANDFATHERS