NATIONS ON FIRE
Radikální, ale ne skvělej (Radical but not cool)
Pokořil ji mě / Ještě jednou / Byl jsi silnější než já / Postavil ses mi tak tvrdě bez přemýšlení / Použil jsi všechnu svou sílu, abys mě dostal / Všechno, co tě kdy zajímalo, byl tvůj IMAGE / Chtěl jsi, aby každý věřil, jak jsi čistý / Ale abys dosáhl statutu skvělý osoby, cítil jsi za nezbytný pokořit mě / Byl jsi tak moc radikální / Ale určitě ne skvělej!

Národy v ohni (Nations on fire)
Zapálím svůj národ / To je můj cíl a moje touha / Můžeš být taky aktivní, můžeš se zapojit / Je tu hodně sociálních problémů, které můžeš řešit / Vsadím se, že v Tvém okolí jsou také aktivity / TAK SE ZAPOJ! / Některé problémy musí být zničeny definitivně: rasismus, sexismus, blbost / Ukaž, že dokážeš prolomit lhostejnost a že nebudeš následovat ostatní ovce / JÁ NEBUDU!! / Zapálím svůj národ / To je můj cíl a moje touha.

Silná píseň (The strong song)
Teď řečníš / Učíš davy / Hromada lží – (nevíš) o čem mluvíš / Říkáš jim, že je to nádherný být hrdý na svou rasu / Říkáš, že bílá hrdost a bílá moc není to samý / Říkáš, že to není to samý / Nemůžu tomu uvěřit / Odkud se to vzalo? / Kdo zanesl tu nemoc do scény? / Postavím se všem snahám o vládu rasy mou pěstí v tvém obličeji!!!

Moucha v mém oku (Bug in my eye)
Dohánělo mě to k šílenství, už když jsem byl dítě / Ten krutý egoistický boj o území / Mladý chlapec jako já / Nemohl jsem to pochopit…/ SABBRA A CHATTILA: Masový vraždy v těchto táborech / Co jsem pak uviděl v televizi, na to nezapomenu / Rasová segregace jako ve fašistickém táboře podporovaná vládou U.S.A. / Plná podpora návratu k vojenskému a politickému vlivu / Očekával někdo něco jiného? Očekával jsi to?! / Pojď, přemýšlej se mnou, vyřešme to spolu… / Krádež země, založená na Bohem daným právu / Představ si, jak někdo okupuje tvý město / Právem založeným na tisíc let starých písemnostech a samozřejmě proto, že oni jsou ´BOHEM VYVOLENÍ LIDÉ´/ Ha Ha / Ale není to tak veselé, příteli – stát izraelských hlupáků / Já říkám – dejte zpátky Palestincům to, co jim patří!! / Židovská policie mě dohání k šílenství / Tak jako moucha v mém oku / Kdyby jen byli lidé lépe informováni a samozřejmě, kdyby se zajímali o to, jak zastavit tento druh bolestiplný tragédie / Možná je něco, co můžeme dát do pořádku! / Odstranit je z Palestiny pryč! / Ze západního pobřeží pryč! / Dost vašich smradlavých obchodů – PRYČ! / Nemáte na to právo – PRYČ ! / Znovu a navždy – PRYČ!

Píseň o učení (The learn song)
Chci se učit z minulosti / Není to vždy tak lehké / Není to vždycky pravda / Učení je to, co děláš v životě, a ne ve škole / Informace, co Ti dávají jsou zbarvené a také jsou cenzurovány / Budou se snažit to do Tebe nahustit, ale rozhlédni se kolem sebe…/ Lidé tomu věří také / Přijdeš domů a zapneš televizi / Prostě jen přijímáš, čím jsi krmen / Nekritizuj, jen věř tomu, co dostáváš / A když si myslíš, že to zní divně, pro masy je to pravda / A jestli mi nevěříš… / Tak se jen rozhlédni kolem sebe / Oni tomu prostě věří.

Více naděje / Pro žijící scénu (More hope / For a living scene !)
Znám všechny vaše tváře, ale ne všechna vaše jména / Stojíte v hledišti na všech koncertech / Společně vydržíme, a proto podporu všem kapelám / My udržujeme scénu na živu / Každý něco znamená, každý se připojí k bratrství-sesterství / Každý je rovnoprávný – tady v naší scéně / Diskriminace je věc, kterou nepotřebujeme / Ženy pracují všude a my je chceme povzbudit / Myslím, že můžeme být hrdí na to, čeho jsme dosáhli / To co děláme, pokračuje dál / Připoj se k našemu kruhu akcí, připoj se k bratrství-sesterství / Každý něco znamená / Každý se připojí!

Odevzdání (Dedication)
Co chceš od života? / Hodláš tu jen tak sedět, nebo chceš vzít život do svých rukou a sám se rozhodnout? / Žijme vlastní životy / Myslím, že bychom to měli zkusit – zvolit si pro sebe ten správný směr…/ To, co já chci od života, je vzrušení, učení a dobře strávený čas / Žiju cestu vědění s respektem ke všemu kolem mě! / A chci odevzdání – pro jednou chci pravdu / Příliš často věci, které říkáme, nejsou věcmi, které konáme / Co to pro Tebe znamenalo? / Co to pro Tebe znamená? / Lámeš sliby a není tady nic, co bych mohl udělat / Všechny ty roky naděje a všechny ty roky změn / Zdá se to všechno tak daleko / Všechny věci co jsme dělali a všechny přátele, které jsme měli / Škody co jsme natropili a přátelství, která zmizela / Všichni ti lidé odešli / A byli to ti, co slíbili, že zůstanou! / Všechno dobrý, co jsme udělali a všechno zlý, co vyšlo najevo / Tahle píseň je pro ty, co zůstali/ Chci odevzdání – pro jednou chci pravdu / Příliš často nejsou věci co říkáme, věcmi co děláme / Co to pro Tebe znamenalo? / Co to pro Tebe znamená? / Lámeš sliby a není nic, co bych mohl udělat / Ale jestli mě budeš někdy potřebovat, víš, že já přijdu / Nebudu se na nic ptát, nebudeš muset zaplatit / Já chci odevzdání!

NAPALM DEATH
„…oslepte mne kosmetickým svinstvem, abyste mohli vytvořit masku, která skryje vaši vinu…“

Společenská jistota /Social Security/
Je čas, abys vypadl z této sterilní existence, kde víkend znamená pocit stereotypické věčnosti / Musíš dostat své smysli do stavu deliria, dříve než se pověsíš do výkladu, na hák na maso / Apatie se rozprostírá / V anabázi s pohlavní nemocí / Metla, která zamořuje dobytčí trhy mládeže / Neúmyslně, jen kvůli promiskuitě, zbaven samo respektu / V obchodě s jejich těly umírají všechny emoce! / Myšlenky absorbovány / Ztraceny ve smyslu řízení / Je čas se prosadit a rozhodnout se, jak dál / Kdo nedokáže být monogamní, je DEBIL!

Citové udušení (Emotional suffocation)
Tak tato zkouška, které jsme se podrobili, je součástí milování? / Dvě intenzívně zmatené mysli, zahrabané v pocitech zloby a nedůvěry / Jeden z nás se zkouší dostat zavřenými dveřmi / Další podporuje zdání pohybu / Zamotán do pasti citů / Nemůžu čelit šanci odmítnout / Nejistě vzbuzené podezření tvé mysli / Chci majetek / Snažím se být k tobě sladký / Ale jsi ty ke mně taky sladká? / Věnováno všem obětem NEVĚRY!

…Vůle po úspěchu má přesilu nad vůlí k odporu…Vždycky být na výši, dostat kola do pohybu – padělaný smysl nejistoty z té vaší neměnné pozice…Utopen v zástupu – tvář minus výraz…Ústa, která papouškují slova zaběhnutá tradicí…Vaším jediným uspokojením v životě je lež…Jste posedlí – je to však síla schopná přetvořit váš vlastní život?…Mentálně zavražděni!!!