GOD DETHRONED - CZ

Připravujete momentálně nějaký nový matroš? Nahrajete někdy v budoucnu ještě další album, kde bude tématika zastoupená hlavně érou 1.světové války? CD Passiondale je jedno z nejlepších deathových kusů co jsem kdy mohl slyšet!!!
Minulý měsíc jsme právě nahráli náš nový materiál. Album spatří světlo světa 21.listopadu :-) A trefil ses, bude to opět o První světové vojně.

V kapele máte sličnou basačku. Znáte ještě nějakou takovou perfektní ženskou třeba z jiné metalové kapely? :-)
Abych to upřesnil, tak nemáme baskytaristku. Baskytarista jsem totiž já a to už 7 let. Ale asi rok máme holčinu za kytarou, ale moc to nefunguje...

Hudebníci vašeho formátu mají svoje regulérní zaměstnání a nebo žijete a profitujete z muziky, kterou produkujete? Pokud jo, tak potom jste asi ti nejšťastnější lidi na zemi :-)
Bohužel není možné žít z výdobytků God Dethroned, takže všichni máme své vlastní zaměstnání. Třeba já jsem učitel mechanického inženýringu.  

Ve vašich textech jste použili paměti a dopisy veteránů hrůzné Ypresské bitvy. Našli jste je v archivech nebo ve starých knihách či spisech?
Dobře, Henri napsal všechny texty, ale hodně z těchto věcí našel na internetu. Ale také nám hodně pomohl náš bývalý kytarista Isaact. On totiž v Ypres žije.

Myslím, že právě Víra udržovala bojovníky První světové války naživu!! Myslím, že vy ale zrovna křesťany nejste, haha. Ale všichni lidé těch dob věřili v Boha a v náboženství. Činili tak správně? Nebo v co podle vašeho mínění měli věřit?
To je fakt složité toto zodpovědět. Byla úplně jiná doba. Víra a náboženství byly tím jediným, co ti lidé měli. A taky možná to jediné, co tito lidé znali...