1) Trochu se nám Majku prosím Tě představ. Mnoho lidí se domnívá, že Šílenej Majkl je bohatej chlápek co přišel ke jmění prodejem komerčních levičáckejch cédéček a že žiješ v luxusním domku s pořádnou károu. Takže jestli chceš, prozraď mi věk a rodinný stav atd.
Dobrá chlapáku, právě sedím nad mým notebookem uvnitř nového Mercedesu Benz a píšu Ti odpovědi. Jsem na cestě na obchodní jednání a nemám moc času. Jak jistě víš, vydělat první milion je vždycky to nejtěžší. Moje žena s dcerou jsou doma a já přemýšlím, že zastavím a vezmu si do auta nějakou prostitutku a naperu se kokainem.Tvoje zem je tady vyhlášená právě tímto způsobem. Je pro mě potěšením být s Tebou v kontaktu a podělit se o mojí maličkost s lidmi z Tvé země Třetího světa.

 2) Máš nějaké další zaměstnání mimo produkci skvělých CDs a street oblečení Nazihunter ?
Fajn, je zajímavé, že se nikdo ještě nezamyslel nad jménem labelu. Dříve jsem totiž byl řezník, ale pak jsem se rozhodl skončit s touto stupidní prací a hledal jsem práci, která by mě skutečně bavila. A tak jsem se rozhodl založit nahrávací firmu. A mezi náma upřímně, válčení s nácky občas není zas tak odlišná práce od řezničiny.

 3) Spolupracuješ pouze  s KOB nebo i s jinými labely (například Fire and Flames) ?
KOB je naší partnerskou společností, ale spolupracujeme i s jinými. Fire & Flames jsou ze stejného města jako my, takže často dáváme své hlavy dohromady a přemýšlíme o našich budoucích aktivitách. Je důležité spolupracovat s ostatními, protože pouze společně jsme silní a neporazitelní.

4) Myslím, že útočiště Mad Butcheru bývaly v Berlíně, v Monchengladbachu a dnes sídlí v Goettingenu. Proč ses rozhodl přestěhovat právě sem? Je Goettingen skutečně městem antifašismu a silné levice?
V Mönchengladbachu šla scéna totálně do hajzlu. Nejdříve jsme měli fakt silnou crew levicových skinheads, ale někteří se odstěhovali a jiní propadli drogové závislosti. Fízlové zavřeli naše sociální centrum a tak bylo na čase podívat se po novém místě k žití. Göttingen je báječné město se silnou antifašistickou scénou a než jsem se rozhodl tady žít, tak už tu žila spousta mých přátel.

5) Je dnes složité narazit na nějakou skutečně dobrou kapelu ? Kapely Ti asi často posílají svá dema, že?  
Hmm, mám rád opravdu hodně moc dnešních kapel a rád bych vydával daleko více než teď, ale vládne tady zasranej kapitalistickej systém, který určuje, že na to potřebuješ mít prachy.Můžeš být šťastný, že žiješ ve východním bloku Evropy, kde Tě chrání stará dobrá matička Rus a kde peníze jsou pouze slovem.

6) Co bys rád změnil na dnešní skinhead Oi! scéně? Mám na mysli všechny ty předsudky (anarchisti vs. redskins atp.) a žádná jednota podle mě neexistuje...
Tys mě požádal o napsání knížky? Jsou tuny věcí, které mě serou jako voština v zadku. Trvalo by léta zmínit jen některé z nich, ale co skutečně nesnáším jsou zasraní „fencewalkers“, což jsou lidi nazývající se apolitiky a najdeš je jak na našich koncertech, tak i o den později na pivu s náckama. Nikdy jsem neřekl, že je nutné být levičák když jsi antifašista. Antifašismus není politika, ale normální lidské myšlení. Tihle lidé jsou daleko horší než samotní fašouni!

7) Asi hodně cestuješ, viď? Kam bys rád zavítal v budoucnu a proč?
Hodně koukám na fotbal a jsem člověkem, kterého ostatní lidé nazývají „groundhopper“. Můj další cíl je Island. Tamější příroda musí být překrásná.

8) Také vím o dosti kapelách, které uctívají Stalina. Jaký je Tvůj názor na tuhle „osobu“ ?
Stalin vykopal nácky pryč z Evropy a nejspíš byly trošku divné cesty jakými jednal s ostatními lidmi a spoustu věcí co udělal opravdu nemám rád. Ale nakonec tehdejší poměry byly také úplně jiné od těch dnešních a tehdejší činy se špatně hodnotí z pohledu dneška. Ale jedna věc je jistá. Nebýt Stalina, tak tady sedím v uniformě nebo jsem zatčený někde v táboře pro vyznání, které mám. A nejspíš bych Ti psal asi v němčině, protože bys tak byl přinucený mluvit taky.

9) Nahrál jsi a vydal mnoho zajímavých CDs! Ale které z nich je pro Tebe největším pokladem, nejvzácnější pýchou ????? A proč ?
Hmm, to je složitá otázka. Většina kapel se chová jako děvky a na labelu, který jim nejvíce zaplatí také vydají jejich CD. Je jen pár vzácných výjimek a mezi toto mé potěšení patří stále Los Fastidios, které nikdy nezajímali peníze a dali mi šanci vybudovat jejich kariéru od úplného počátku. Nikdy nepřestoupili na major label a jsme stále přátelé. Vše co děláme tvoříme společně. A to mě činí pyšným.

10) Pokud bys měl zůstat sám na nějakém ostrově, tak co by sis s sebou vzal??
Ohromnou sbírku porna a zásobník kapesníků.