CELÝ ROZHOVOR BUDE UVEŘEJNĚN V TIŠTĚNÉ FORMĚ MAGAZÍNU SKINREAD ČÍSLO 11 S ORIGINÁLNÍ GRAFIKOU !!!!

Můžeš nám nějak představit osazení kapely? Kolik lidí zhruba vaší bandou prošlo? Vím i o nějaké holčině, je to tak? Kdo Lucky Punch tvoří dnes, jaké je vaše zaměstnání, koníčky a věk?
Tak asi takhle....naše hudební těleso tvoří, jak tomu u správné HC kapely bývá, trombón, klarinet a vozembouch. Tyto party jsou neměnné a od roku 2004 na těchto postech jsou tito "hudebníci" : Milan- bicí, Michal- basa, zpěv a Honza (tedy Já)- kytara zpěv. Jen poslední dva roky nahradil Michala Michal, kterej ovšem nezpívá (jen  v jedný písničce má text aaaaa a ty děvko).
Ke dnešnímu dni je ale vše při starém a zase s náma hraje Michal, kterej i zpívá. Doufám,že se v tom orientuješ?!
Jinak jak jsi zmiňoval zpěvačku, tak to bylo v období před rokem 2004, kdy nám ještě bubnoval Wiking (Kurtizány z 25. Avenue) a i když jsme vystupovali pod stejným názvem, byla to úplně jiná kapela. Nakonec jsme zjistili, že takovou hudbu vlastně hrát nechcem a Pavlínku i s Wikingem jsme vyhodili, respektive jsme jim poslali smsku, že jsme je vyhodili:-) Od té doby hrajeme to co chceme a co se nám líbí a musim podotknout, že je to moc hezká a na duši hladící hudba!
Jinak Milan je zoolog, Michal zahradník a já si přivydělávám psaním textů pro známé osobnosti (dodnes se soudim s Vendulou Svobodovou, že mi Karel nezaplatil za písničku "Ještě že tě lásko mám" , přitom to je hit jako hovado a Kolář na něm vytřískal balík:-)

Kde jste nahrávali vaše písničky? V nějakém profi studiu? Vyšlo vám jen čtyřpísňové demo-CD a zbytek je jen“ volně ke stažení? Nebo jste vyprodukovali ještě něco jiného? A nebo se teprve chystáte?
Tak to ti řeknu naprosto přesně, všechny naše písničky jsme nahrávali u Zdenka Šikýře v nahrávacím studiu Hostivař a pokud budeme zase nahrávat, tak určitě zase u něj, páč je to neuvěřitelnej profík a hrozně fajn člověk, kterej ti aniž by z tebe udělal uplnýho čuráka vysvětlí co udělat líp a co nenahrávat radši vůbec atd...
Celkem jsme tam nahráli 18 písniček (nepočítám období před rockem 2004)

Proč jste nezvolili normální vydání CD? Myslíte, že by nebyla kupní síla?
Přesně tak, to studio stojí docela dost peněz a vydání jaště mnohem víc, takže jsme nechali udělat oficiálních 100 kusů, který jsme různě porozdávali a dali jsme to volně ke stažení, což by stejně udělal někdo za nás, takže je to uplně jedno...

Na koncertě hrajete i Rouhání“. Tuto píseň neznám. Je ještě nějaký song, který jste neuveřejnili na netu? Kolik takových skvostů ještě ukrýváte?
Máme ještě nějakých 11 písniček, který jsme hráli na koncertech, ale
Bohužel nebylo tolik prostředků, abychom je nahráli spolu se čtyřmi posledními nahrávkami. Měli jsme v plánu dohrávat po 3 až 4 písničkách, bohužel proběhla rošáda v osazenstvu a tak se nenahrávalo, ale zkoušel se program s nováčkem, aby jsme mohli vůbec vystupovat.

Jakými kapelami jste ovlivnění? Od počátku svého hudebního rozhledu posloucháte punk? Nebo jste poslouchali i jiné žánry?
Já byl na základce rozhodně metalista, byl jsem schopnej si pouštět na gramofonu desky místo na 33 na 45 otáček, aby to mělo fakt energii a navíc pak zněl legračně zpěv....
Ale spíš než to tak jsem si pouštěl takový ty Suicidal tendencies, Spermbirds, M.O.D. atd. Z čeho jsem se, ale fakt málem ustřík, když jsem poprvé slyšel byla píseň Punk In Drublic od NOFX. Ty jsou pro mě No.1

S jakou kapelou byste si nejraději zahráli a kde a proč? ;-)
S Evou a Vaškem, nebo s bráchama Nedvědama to bych fakt chtěl, možná ještě Maxim turbulenc, ale to už možná není ani trapný ani blbý, ale spíš smutný, takže možná spíš s nějakejma A Vilhelm scream, nebo ty NOFX??
Bad religion?  A v podstatě kdekoli...

Vaše texty mají hlavu a patu! Je více než zřejmé, že Tě, Honzo, inspiruje sám život! Je přesto nějaké téma o kterém by jsi chtěl zpívat, ale nemůžeš kvůli politické korektnosti nebo cenzuře?
Tak teď tě trochu zklamu, páč ty texty jsem nepsal já, ale všechno jsou to překlady děl indického filozofa, básníka a bajkaře Kendžira Sangy, se kterym si píšu na fejsbuku..Určitě bych rád zpíval o mezilidských vztazích a mít texty nabitý návodama jak být lepší člověk, ale takovej text není pak prdel prezentovat, to chce mít dojímavej přednes a charizma revolucionáře, takže se budu držet indickejch bajkařů a nadávat na složenky a takový ty jiný voloviny.
A tim se dostávám k dalšímu bodu a to je, že cenzura mě nijak neděsí, tak veliký myšlenky, za který by nás mohli potahovat po ouřadech v našich textech nenajdeš.

Děkuju za stálou chválu mého trika :-) Nepřemýšleli jste o propagaci své kapely např.pomocí triček, placek atd.?
Přemýšleli a u toho to tak nějak skončilo, takže zatim jen přemýšlíme.
Musim ale uznat, že to triko je moc hezký a potěšilo mě, že jsme ti stáli za tu námahu ho vytvořit a nosit ho. Na druhou stranu naše ostuda, že takovýhle propagační materiály nemáme. Budeme to muset napravit. Jinak velký díky za ježíška!!!

Pozorujete poslední dobou zvýšený zájem o vaší kapelu? Je pro vás asi náročné koncertovat, že? Bude z vaší strany počet koncertů do budoucna vyšší nebo spíš
nižší?
Nevim čím to je, ale fakt se zájem nějak zvýšil, nabídky na koncerty atd. Bohužel ne všude jsme byli schopný to odehrát, fakt je to docela hoňka se urvat od povinností. Určitě ale vystupovat budeme, jen né tak často. Kdybychom teď v prosinci kývli na všechny nabídky, tak jsme měli 6 koncertů za měsíc a to fakt nejde:-)

Jak dlouho vlastně Lucky Punch fungují? V jakých projektech jste působili před tím? ;-)
Jak už jsem říkal, od roku 2001 jsme fungovali pod tímhle názvem, ale skutečnej vznik kapely datujeme 2.února 2004, kdy s náma začal hrát Milan. Nahrávky co máme před tím neprezentujeme.
Jinak Milan hrál ve skupině Kečup na varhany a já s Michalem v BEE GEES revivalu pod názvem GEE BEES, sice to docela vynášelo, ale nakonec jsme zjistili, že hudba se musí dělat pro radost a ne pro peníze a založili jsme si čistě amatérské seskupení Lucky Punch.

Jak sis užíval vystoupení Ády Vitáčka? Braly Tě covery od Orlíku? ;-) Vybavují se Ti nějaké vzpomínky na Orlík a porevoluční období? Mohl bys popsat svůj vztah k této kapele?
Ty vole to byla nostalgie jak hovado. Já teda nikdy nebyl zrovna fanoušk skupiny Orlík, ale slyšet po letech Oi love song a konečně uplně neskutečně dobře odehranej, to bylo fakt úžasný. Až se mi po Ádovi ani nechtělo hrát, abych si nezkazil dojem. Chlapi to maj neskutečně namakaný, jen mi přišlo zbytečný jak měli toho druhýho zpěváka.

Užil sis hradeckého obecenstva? Kde jste zatím měli nejlepší atmosféru a obecenstvo?
Hradec gut, mohlo sice být víc lidí, ale zase kdo přišel, tak se neflákal. Navíc tam byli maximální cvoci v červenejch tričkách Lucky Punch a ty vědí co se patří:-)
Jinak nejlepší atmosféra? V roce 2007 koncert v XT3. Tam přišli celkem tři lidi, všechno holky a navíc kamarádky Milana. No trapas jak svině, a to jsme tam ještě měli pozvaný In Public Ill, který se po práci trmáceli až ze Strašic od Rokycan...ufff:-)

Co bys změnil hned teď, když by to jen trochu šlo? Je něco ve Tvém životě, co bys chtěl vzít zpět?

Tak nad tímhle jsem docela přemýšlel a asi bych nic zpět nevracel. Ony totiž takový ty hnusný věci můžou být i kněčemu dobrý (nebudu konkrétní, protože to je moc osobní). Člověk si pak leccos uvědomí a může se snažit z toho poučit. A chovat se tak, aby toho nemusel litovat....