Připravujete své třetí CD, takže mě zajímá, jaké téma převládne tentokrát ve vašich textech. Budete se zaobírat Druhou světovou válkou? A budete do budoucna pořád zpívat o tomto období naší historie?
Takže k našemu novému CD; nejdřív bych chtěl říci, že to bude vlastně teprve naše druhé dlouhohrající CD, protože 'Warsaw Rising' bylo vlastně EP, které na sebe ale stále ještě vázalo tématicky několik bitev Východní fronty během 2.světové války. Nové album bude tématicky opět válečně laděno, ale nebude o té samé válce. Bude orientováno trošku někam jinam. Teď se toho ještě nedá o novém CD mnoho říci, protože jsme teprve teď začali nahrávat nástroje a Martin stále pracuje na textové stránce...

Vím o dalších kapelách zaobírajících se válečným metalem jako Sabaton, Ex-Deo nebo God Dethroned. Ale snad jen vy jste dokázali popsat určité úseky dostatečně detailně! Zajímáte se nějak blíže o etapu 2.světové? A inspiraci berete v knihách nebo ve válečných filmech?
Ano, o válku se zajímáme dost, hlavně pak Martin, který přečetl už hromadu knih a viděl nespočet dokumentů...pro něho je skutečně důležité, aby pátral do podrobností a aby jeho texty korespondovaly s historickými fakty...

Co člověk to názor. Takže se setkáváme i s tvrzením, že ruští vojáci byli lepší. Na druhou stranu ti druzí tvrdí, že SS a německá armáda byli ti nejlepší na světě. Jak to vidíte vy?
Opravdu mě vůbec nezajímá kdo byl nejlepší nebo kdo byl špatný či dobrý ve všech těch válkách. Dívám se na to tak, že jde o velice zajímavé období a příběhy, které dokonale vyplňují naši muziku. Nejsme žádná politická kapela, takže si můžeme dovolit odkrývat zvěrstva a ukrutnosti, které se samozřejmě páchaly na obou stranách. Všechny ty partaje byly shnilé, ale dělaly také dobré, ale i špatné strategické kroky.

Stále máte ještě svá CD na prodej? Díval jsem se, ale nemohl jsem najít jejich cenu. Můžeme se někde na internetu mrknout na všechny vaše věci, které nabízíte ? 
Naše debutové CD je na internetu k dostání prakticky všude, jen se dobře dívat. Zkuste třeba www.emp.de nebo www.play.com nebo www.metalblade.de. EP 'Warsaw Rising' bylo limitovanou edicí a je skoro vyprodané. Naše CDčka ale skrze náš web neprodáváme. Máme tam pouze trička. Ale přesto tam mrkněte: www.hailofbullets.com

Jste z Nizozemí, ale nejsem si jistý, jestli je tam ještě nějaká kapela podobná té vaší. Jste členy silné metalové scény ?
Žádná jiná kapela podobná té naší v Nizozemí už není. Ale další dobré kapely tu jsou třeba Legion of the Damned, Thanatos, Asphyx, God Dethroned atd...

Jste šťastlivci a hudba vás živí a nebo máte svá normální zaměstnání ?
Většina z nás má vedle kapely ještě svoji regulérní práci.


Prozraďte mi ještě vaše největší přání spjaté s kapelou. A jaké kapely vás nejvíce ovlivnily a s kterými bandami byste chtěli sdílet pódium ?

Tak nejvíce nás ovlivnily Massacre, Autopsy, Death, Celtic Frost a Bolt Thrower.
Na festivalech jsme už hráli se Slayer, Bolt Thrower, Obituary, Behemoth a mnoha dalšími a tento rok se nám podařilo být na stejném rozpise s Kiss, takže co víc si ještě můžeme přát ???