Vaše jména jsou už dostatečně známá, takže vaše chlípné JÁ radši nepředstavujte. Ale proč jste vybrali pro kapelu zrovna název ANAL SKINS? Neptám se jen kvůli tomuto neobvyklému jménu, ale spíše mě zajímá váš sexuální život. Třeba s tím má nějakou spojitost.
Toto interview začíná podle mého gusta :-). Takže se budeme bavit o prasárnách a ne o kapele, ok?! Vy nadržený Slovani. Máte tam u vás nejlepší holky s nejlepšíma kozama. OK, pěkně popořadě. Jmenuji se Hassan Anal a jsem zpěvák v Anarcho-Sexistické Oi! kapele Anal Skins z Kuala Lumpur. Narodil jsem se ve Státech, dlouho jsem pobýval v Evropě a teď jsem zpátky v zemi mých rodičů. Rozhodli jsme se pojmenovat nás Anal Skins, protože chceme zkloubit 2 nejdůležitější věci v našem životě: Sex a Oi!. Můj sexuální život je ten nejlepší, jaký si jen můžeš představit. Jsem neustále nadrženej a pro každou špatnost. Jsem malajská popová hvězda. Není pro mě problém najít někoho, do koho můžu vrazit svoje péro.

Muži, kteří preferují anální styk mají obvykle malé přirození. A vy jste Asiati a ti ho mají skutečně malého. Popište nám svoje brka!
Sexuální svoboda není o velikosti čůráka, protože pokud chceš, tak podstoupíš operaci a za 2000 Doláčů je z Tebe King Jumbo :-). Můj šulín je překrásnej....jeho jméno je Adolf.

Hrajete často na koncertech? S jakými kapelami nejčastěji sdílíte pódium?
Hrajeme tak šestkrát do roka, ale pouze u nás. Pódium si dělíme se všemi dobrými malajskými oi! kapelami jako Roots and Boots, Cocks Revenge atd. 

Myslím, že jste úplně první Anarcho-Sexistická kapela na Zemi. Jste na to hrdí? Nebo znáte nějakou podobně chlípnou kapelu?
Je to náš styl zanášet svobodu do naší země. Vnést normálním dělníkům do života úspěch: Alkohol, Oi!, prcání a práce tak 4 hodinky denně!!! Jsme na to hrdí. Myslím, že jsme jediná kapela, která deklaruje, že je Anarcho-Sexistická, ale spousta dalších kapel nás tu asi miluje. Oni myslí prťanem a ne mozkem!!! Je to naše přirozenost, takže je to v pohodě!!!

Jste Anarcho-sexisti, jak už jsem několikrát zmínil, ale nevím jak mnoho lidí tuto ideologii uctívá. Uměli byste to vyčíslit?
Jsme součástí apolitické Oi! scény. Děláme to, co všichni z této branže: drsnou a hlučnou Oi! muziku, používáme svůj mozek možná tak k objednání pěti piv nebo k tomu, abysme se do někoho neudělali, k šukání kohokoliv kdekoliv, jsme working class a za svoji práci nedostáváme žádné peníze. Jsme proti politice a komunismu a milujeme naši zem, protože je to naše zem. Takže jsme součástí scény tady u nás a ta je opravdu velká a plná dobrých kapel.

Za co obvykle hrajete? Peníze nebo jídlo, nebo co? 
Hrajeme za pivo a mařky. Protože po koncertě chceme relaxovat, takže píchat. V Malajsii hrajeme běžně před 1000 lidí ve velkých halách. Každý nás zná, ale je zde zakázané poslouchat naši hudbu.
Stát a policie nás nenávidí. Jsme pro sexuální svobodu, ale většina lidí v Malajsii jsou muslimové. Takže ti asi nemusím říkat jak velký problém to pro nás je. Ale stejně na naše šou chodí lidé, kteří mají rádi šukání a volnost.

Máte rádi teplouše? Nebo...jste snad přímo gayové?
Když preferuješ anální styk, jsi jako malé dítě, které ještě nevyrostlo z análních anabází. Ta gay stránka je ukryta v každém muži...Je na každém jestli ji dokáže kontrolovat, nebo jestli ji osvobodí. Občas když jsem opilý, tak ji chci osvobodit.

Myslíte si, že by vás mohli mít rádi kapely jako Jesus Skins nebo Jewdriver? A co si myslíte o těchto kapelách a vůbec o lidech (o skins), co věří v Boha?
Chtěl bych je zprovodit ze světa. Nesnáším Aláha, Budhu, Boha, ani jiný zmrdy. Náboženství je pro sexuálně frustrované jedince. Jesus Skins jsou dobrá kapela, ale mají špatné názory jako všechny tyhle politické Oi! kapely.
Skutečné Oi! je přímé a hloupé, ne takové jako studentská komoušská hudba. Jewdriver jsou hudebně úplná sračka a myslím, že jsou to drogoví dealeři.

Máte nějaké věci k prodeji? Kam si o ně můžeme psát?
Máme trička, placky a naše split EP s The Strong (moji staří přátelé z Chicaga). Můžete si objednávat přes www.myspace.com/analskins

A co váš názor na sXe?
Na co? To má být prdel? Pošlete je za mříže dokud nezačnou prcat a lemtat  jako slon. Moje zem je plná těchto ksindlů.

Co byste chtěli vzkázat ženám (nebo mužům), které se zdráhají análního styku?
Žádnej strach, použijte dobré přípravky a před aktem si vyčistěte prdele (nebo potom ze svého péra poznáte, jaké jídlo má rád váš partner). Trochu si pohrajte s dráždidly a zasunujte dovnitř prsty a pak uvidíte jaké to je zasunout kyj!!!

Člen vaší grupy má takové „vysněné“ jméno GG Stalin. Jeho matka ho určitě musela milovat, že mám pravdu ?
Jde o jeho umělecké jméno. Jeho rodinné jméno je pouze Stalin.

Jsem ženatý a zajímalo by mě, jestli se bere jako nevěra, když spáchám anální styk s jinou ženou.
Teď právě se oprošťuješ od monogamie, což je jen idea z kostela. Nechtějí Tě nechat dát se na cestu análního styku, přitom jen to je cesta jak zastavit všechny války na zemi a taky válku v Tvých kalhotách!!!

Jste hooligans? A je vůbec možné sjednotit všechny chuligány? Pokud ano, tak pod jakým cílem?
Jsme chuligáni řitní války. Podporujeme náš lokální swinger team: Stříkejme společně!!! A sjednocení hooligans? Když seš ožralej, tak můžeš prcat cokoliv. Je to správná odpověď?

Znáte nějakou kapelu, zin nebo prostě někoho z České republiky?
Ne, je mi líto. Vzpomínám si pouze na pivo protože jsem dlouho pobýval v Evropě (můj otec pracoval pro společnost Heineken). Ale slyšel jsem o kapele Pilsner Oiquell. Rád bych ojebal tu basistku. Ta kapela je ale příšerná. Ale tak to mám někdy u Oi rád (žádný komunistický brak, ale pěkně hloupě a zvostra)!!!

Děkuju za rozhovor a obdaříte nás ještě nějakým heslem?
Díky za rozhovor. Možná jednoho dne zahrajeme i v Evropě. Moje heslo: Nenávist ke státu – miluj prdelku!!!
Zůstaňte věrní!!!!