///

Oi! Oi!

všechny rozhovory z čísla 11 jsou na webu

THE PISSTONS, SCHARMUETZEL, OLDE YORK, HUB CITY STOMPERS, OXYMORON / Bad Co. Project, JESUS SKINS, HOUSEMARTEENS, HAIL OF BULLETS, SABATON, GOD DETHRONED, SKULLHEAD a ERODE

Komplet byla aktualizovaná sekce s tisícovkou recenzí na CD, EP, LP a MC.

///


SEMINÁRNÍ, BAKALÁŘSKÉ A DIPLOMOVÉ PRÁCE
!!! SLUŽBA !!!


Nabízím službu korekcí, vypracování a stylizací seminárních, bakalářských a diplomových prací. Převážně humanitních oborů. I včetně konzultací. Též provádím tvorbu abstraktu, překladů z angličtiny.
Kvalita a korektnost!
Kontakt: skinread(at)safe-mail.netAni tento rok jsem si nenechal ujít svůj každoroční fejeton ;-)
počtěte si ZDE

 

!!! skinhead je boj - PROTI VŠEM !!!
v minulosti i současnosti s keltskými křížemi
proti fanatismu a "germanismu" křičíme mezi mřížemi

 


INÉ KAFE - rozhovor s touto punkovou veličinou hrající občasně fotbal se ZÓNOU A najdete ZDE ;-)

Kalisnicka Hrdost

Nezapomínejte NIKDY KDO JSTE !
Váš postoj je vaší identitou !
SKINHEAD GEGEN ALLE !!!


Kdo se bude chtít POČMÁRAT, tak mazejte SEM :-)

AHOi! Kamarádi!
Vítejte na stránkách internetové podoby zinu SkinRead, který okupuje scénu už od roku 2000. Do této doby vyšlo 10 naditých čísel, která jsou už beznadějně vyprodaná. SkinRead vznikal podobně jako mnoho jiných Oi! nebo Punk Rockových plátků. Ale vždycky si razil svoji vlastní cestu originality a kontroverznosti. A je docela dost možné, že nastavuje zrcadlo dnešním SKINHEADS.

Vždy věřte ve svoji jedinečnost a svoji osobitost. Nebojujte za nějaká dogmata nebo prázdné fráze, které vymyslel někdo před váma! Milujte muziku a nestarejte se o barvu interpretovy kůže!
Být Skinhead znamená zvolit si hodně těžkou cestu životem. Ta cesta obnáší odpor k blbosti, drogám a systému! Skinheads na celém světě jsou veskrze Bratři! Jsme stejní, máme podobný cíl a mentalitu. Nenechte politiky zneužít a zradit náš kult!
Podporujte sjednocení. Podporujte Třídní Hrdost. Podporujte skutečný patriotismus. Protože milovat svoji zemi znamená nenávidět systém. Nesnášejte fízly! Nesnášejte rasismus a serte na fašismus!
Fakt mě nezajímají samozvaní „Nacionální Socialisté“. Pravdou je, že užívají drsné symboly a silné líbivé fráze. Ale ve skutečnosti jsou jejich ústa plná Prázdných Slov!

Nejsem v pozici kazatele nebo nelítostného lovce neonacistů. To ani náhodou. Moji nepřátelé sedí na jiných pozicích. A nikdy neodsuzuju planě to co neznám. Ale věřte mi, že těch „hrdých bílých bojovníků“ už jsem viděl dost. Ale kde jsou všichni teď???
Vždyť nosí dlouhé vlasy, své ideály skrývají za disco oblečení typu Thor Steinar, obouvají se do skejťáckých tenisek a poslouchají rap nebo black metal a berou drogy a kšeftují s tím svinstvem i s pro ně nepřijatelnýma „nebílýma“ občanama. Takže já se jim jenom můžu smát do ksichtu!
Já a mně podobní jsme pro ně byli vždycky jen „levičáci, SHARPáci nebo komouši“ a sami se nazývali „elita národa“.
A já se ptám znova: „A kde jste teď, hrdinové?“ Zašlapaní do země? Možná...

Přesto pamatujte:  JÁ JSEM POŘÁD TADY !!! A SVŮJ!

SKINHEADS NIKDY NEZEMŘOU. PROTOŽE PUNK ROCK NENÍ O MÓDĚ. JE O ŽIVOTNÍM POSTOJI A FILOZOFII! Oi!

pište na adresu: skinread(...)safe-mail.net
pro méně počítačově labilní, pro PC analfabety :-D vysvětlení: ty 3 tečky v závorce nahrazují "zavináč" - to je kvůli spamu!
Takže adresa je skinread(zavináč)safe-mail.net

SLUT, vydavatel

 

 

 

 

 

 

 

 

free counters